Услуги

Оцінка сільськогосподарських об'єктів

Всеукраїнський інститут права і оцінки - один з провідних в оцінці вартості спеціалізованих сільськогосподарських об'єктів. З моменту заснування у компании працюють фахівці Інституту аграрної економіки, які займається розробкою методологічних основ оцінки в галузях АПК:

  • оцінка тваринницьких комплексів,
  • оцінка спеціальної сільгосптехніки,
  • оцінка поголів'я великої рогатої худоби,
  • оцінка багаторічних насаджень,
  • оцінка майбутніх врожаїв.

Оцінка проводиться з урахуванням особливостей функціонування галузі сільського господарства, сезонності виробництва, кліматичних умов, а також економічних показників діяльності агрогосподарств.

Необхідність оцінки вартості майна сільгосппідприємств, і особливо таких об'єктів як: сільськогосподарські культури, виробництво продукції рослинництва і тваринництва, багаторічні насадження, худоба та птиця, аквакультури обумовлена ​​в першу чергу потребою (а в деяких випадках - обов'язком згідно із законодавством) страхування сільськогосподарських ризиків (вимерзання, засуха, пожежа, ураган тощо). На сьогоднішній день обов'язковим є страхування врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень державними сільськогосподарськими підприємствами, а також урожаю зернових культур і цукрових буряків сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності.

З метою збереження майнових інтересів власника сільгосппідприємства, якому і без того в нинішніх умовах далеко не просто працювати, необхідна незалежна точка зору щодо вартості застрахованого майна, так як саме від цієї суми залежить розмір страхового платежу отримуваного сільгосппідприємством як відшкодування збитку.

Більшість наших клієнтів є представники аграрного бізнесу України. Для даного сектору ми застосовуємо гнучку цінову політику та пропонуємо систему значних знижок на головні наші послуги.