Услуги

Оцінка квартири

Різні операції з нерухомістю не можуть обійтися без визначення вартості об'єкта нерухомості, без обгрунтованої оцінки майна (оцінка квартири).

Вартість квартири визначається виходячи із зіставлення інформації про даний об'єкт та еталона - стандартної вартості продажу житла зі схожими характеристиками. Сума, визначена оцінювачем, і вважатиметься ринковою вартістю, про що буде зазначено в офіційному документі, який видасть оцінювач після проведення оцінки квартири: «Звіт про оцінку ринкової вартості квартири».

Документи, необхідні для оцінки вартості квартири:

  • свідоцтво про право власності на квартиру;
  • експлікація на квартиру;
  • поверховий план квартири;
  • довідка БТІ про стан квартири;
  • дозволи на перепланування (якщо вони є).

При необхідності може бути затребувана додаткова інформація для оцінки вартості квартири (по умовно постійних і змінних витрат). Всі вищевказані документи надаються у вигляді ксерокопій (нотаріальне посвідчення необов'язково). Інформація від юридичних осіб, яка представляється у вигляді довідкової, підписується відповідальною особою та скріплюється печаткою.

Оцінка квартири враховує всі особливості об'єкту оцінки нерухомості: місце розташування, метраж, планування, віддаленість від об'єктів інфраструктури, стан обробки, категорія будівлі, кількість поверхів будинку і т.д.

ТОВ "Всеукраїнський інститут права і оцінки" акредитований Фондом державного майна та має право проводити оцінку майна при нотаріальному посвідченні договорів.